Spotkajmy się na żywo!

Możliwość spotkania z Tobą na żywo, to byłaby dla mnie wielka radość 🙂

Już 21-22 września 2019 (sobota-niedziela) podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych w Nadarzynie, znajdziesz mnie na stoisku Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej She Monika Grzelak (stoisko nr 113).

Na zaproszenie Moniki Grzelak, wraz z licencjonowanym coachem i terapeutą Beatą Kudlińską-Wodo podczas specjalnie dla Was przygotowanego panelu porozmawiamy o:

  • blaskach i cieniach prowadzenia działalności usługowej i szkoleń na najwyższym poziomie
  • szacunku do klienta
  • wizerunku firmy i placówki
  • hejcie
  • konkurencji
  • promocji salonu.

Zapraszamy w sobotę w godzinach 13:30-15:30.

Przed i po panelu zapraszam na bezpłatne konsultacje marketingowe.

Jeśli chcesz poprawić wizerunek Twojej firmy, zacząć budować rozpoznawalną markę, nie wiesz od czego zacząć i z czym ten cały marketing się je, zapraszam 🙂

Będzie mi bardzo miło Cię poznać 🙂

A co szykuje dla Ciebie She Monika Grzelak?

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

udostępnij

Share on facebook

odbierz bezpłatny e-book

arrow
Wypełnij formularz iodbierz nasz poradnik w którym znajdziesz 8 najważniejszych elementów strategii, które musisz znać,by wyróżnić swój biznes i przestać w końcu działać w marketingowym chaosie!

Subscribe

* indicates required

Wybierz rodzaj treści, jakimi jesteś zainteresowany. Jeśli chcesz zgłębić jakiś konkretny temat związany z marketingiem, napisz do mnie :)

W każdej chwili możesz wypisać się z tej listy. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie www.paczkazpomyslami.pl